« Studeni 2018 »

Poštovani roditelji,

u šk. god. 2018./2019. nastavljamo s prošlogodišnjom praksom. Molim Vas da do 20. u mjesecu najavite otkazivanje školske kuhinje za sljedeći mjesec. Također vas molimo da uvažite da škola može naplatiti sve dane kad učenik/ca izostane s nastave, ako izostanak nije unaprijed najavljen (uvažavaju se samo najavljeni izostanci duži od pet dana). Ukoliko se Vaše dijete nije hranilo, a želi, molimo Vas da razrednika zamolite da proslijedi informaciju u računovodstvo da potpišemo ugovor o korištenju školske kuhinje. Školski obrok stoji 6 kuna, a u produženi boravak, uključujući i obroke: 30 kuna (sva tri obroka: gablec, ručak, užina). Od navedenoga, obroci iznose 20 kuna, a 10 kuna stoje ostale potrebe rada u produženome boravku. didaktički materijal i ostalo.

Jelovnik formira za svaki mjesec nutricionistički tim na razini Grada Bjelovara, a u projektu "Bjelovarski doručak", koji obuhvaća zdrave i kvalitetne namirnice iz našega kraja.

Hvala na razumijevanju, s poštovanjem!

dr. sc. Davorka Bačeković-Mitrović

Poštovani roditelji,

od početka kalendarske 2017.godine uveden je knjigovostveni program za plaćanje školske kuhinje. S početkom školske godine 2017./2018. roditelji će potpisati nove ugovore o prehrani za svoje dijete temeljem kojih će se ispisati opće uplatnice za plaćanje usluge školske kuhinje. Mole se roditelji za stpljenje do obrade podataka te nakon primljene uplatnice molimo da uplatite za svaki mjesec.

dr.sc. Davorka Bačeković-Mitrović

Poštovani roditelji,

zbog nemogućnosti  jednog dobavljača da na vrijeme isporuči namirnice, unesene su izmjene u jelovnike za školsku kuhinju (za 7.11. 2018.) i produženi boravak (za 8. 11. 2018.).

Hvala na razumijevanju!

dr.sc. Davorka Bačeković-Mitrović