preskoči na sadržaj

II. osnovna škola Bjelovar

Login
Zastava škole

Grb škole

Gdje smo?

(Street View)

Tražilica
Učionica budućnosti

Geografija u Učionici budućnosti

Kalendar
« Listopad 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
Prikazani događaji

Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja
Anketa (mala)
Naučio/la sam čitati:







e škola

EKO-ŠKOLA

Oglasna ploča
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka
Arhiva dokumenata
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: 404
e Dnevnik

Točno vrijeme
Raspored informacija

kliknite na ilustraciju

ISE

Učitelji, počele su edukacije za ISE projekt.

Facebook škole
 
Projekt Drvokod

 

 

Ravnateljica škole:

Ines Kapša, prof.psihologije

Pedagoginja:

Elena Cvitković, mag.pedagogije

Defektologinja:

 

Psihologinja:

Ivana Mihotić, mag.psihologije

Knjižničarka:

Rajna Gatalica, dipl. knjižničarka i profesor hrvatskog jezika i književnosti

Ines Bobinac, mag. informatologije (zamjena)

Satničarka: Gorana Popović, prof. hrvatskog jezika i književnosti i povijesti
Voditeljica PŠ Ždralovi: Tihana Bajsić Feješ, dipl. učiteljica razredne nastave
Voditeljica PŠ Centar: Snježana Sertić, dipl. učiteljica razredne nastave

 

Razredna nastava

Razredni odjel razredna učiteljica
1.a Snježana Kranželić
1.b Sanja Bartolčić
1.c Lidija Malek
1.d Tihana Bajsić Feješ
2.a Tamara Trnski
2.b Barbara Bajsić
2.c Jasminka Pribanić Nađ
2.d Ljiljana Drmić
2.e Suzana Gajić
3.a Snježana Sertić
3.b Andrea Žarec
3.c Tamara Gažić i Snježana Lipak
3.d Jasminka Martinović
4.a Helena Tomljanović / Andrea Pećina
4.b Ivana Marčetić
4.c Sonja Kolarić
4.d Draženka Janin Posavec / Vjekoslav Horvat

 

Predmetna nastava

Nastavni predmet

učitelj

razredništvo

Hrvatski jezik

Vlatka Bily

 
 

Tanja Grbavac

 
 

Mirela Zorić

 
 

Snježana Kos

7.d

 

Snježana Margetić

6.e

 

Ana Kovačić

6.b

Likovna kultura

Vlatka Ileković

 

Glazbena kultura

Veronika Špiranac

 
 

Majda Skračić

8.b

Engleski jezik

Nataša Arbutina

5.c

 

Željka Koščević

5.b

 

Draženka Tadijančević 

8.c

 

Anita Vegh

6.a

 

Dorotea Gašparić

 

Njemački jezik

Manuela Matić

8.a

 

Andrea Tukša

 

Matematika

Milka Fofonjka

 
 

Marijanka Ileković

 
 

Andrea Đekić 

 
 

Dražen Tirić

 

Priroda / Biologija

Josipa Ivanović

8.d

 

Sanela Šepak

 

 

Tea Grgić

 

Kemija

Helena Juren

 

Fizika

Katarina Ćesi

7.a

Fizika / Informatika

Danijela Biškup

6.d

Povijest

Gorana Popović

7.b

Povijest / Geografija

Renata Pavlić

6.c

Geografija

Vesna Janko

 

 

Tamara Gažić

 

Tehnička kultura

Goran-Kruno Kukolj

 

TZK

Vladimir Štefun

 

 

Robert Milčić

 

 

Biljana Novković

 

Vjeronauk

Goranka Biškupić

 

 

Zvjezdana Brajnić

5.d

 

Mirena Rozić

7.c

 

Mirela Sušnić

5.e

informatika

Ankica Toth

 

 

Nikola Mihočka

 

 

Maja Rukavina

 

 

Ivana Savić

5.a

 
     
     
     
     
     
     
     
     
   
   
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
   
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

 

 

preskoči na navigaciju