preskoči na sadržaj

II. osnovna škola Bjelovar

Login
Zastava škole

Grb škole

Gdje smo?

(Street View)

Tražilica
Učionica budućnosti

Geografija u Učionici budućnosti

Kalendar
« Studeni 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji

Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja
Anketa (mala)
Naučio/la sam čitati:







Škola u oblacima

e škola

EKO-ŠKOLA

Arhiva dokumenata
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: 404
e Dnevnik

Točno vrijeme
Raspored informacija

kliknite na ilustraciju

ISE

Učitelji, počele su edukacije za ISE projekt.

Facebook škole
 
 

 

Ravnateljica škole: dr. sc. Davorka Bačeković - Mitrović
Pedagoginja / zamjenica ravnateljice: Jadranka Tuma - Očko, prof.
Defektologinja: Tea Milinović, socijalna pedagoginja
Psihologinja: Ines Mihajlović, prof.
Knjižničarka: Rajna Gatalica, prof., dipl. knjižničarka
Voditeljica smjene: Gorana Popović, prof.
Voditeljica PŠ Ždralovi: Tihana Bajsić Feješ, dipl. učiteljica RN
Voditeljica PŠ Centar: Snježana Kranželić, učiteljica RN

 

Razredna nastava

Razredni odjel razredna učiteljica
4.a Tamara Trnski
4.b Barbara Bajsić/Tihana Marincel
4.c Jasminka Pribanić Nađ
4.d Ljiljana Drmić
4.e Suzana Gajić
1.a Snježana Sertić
1.b Andrea Žarec
1.c Tamara Gažić/Snježana Lipak
1.d Jasminka Martinović
2.b Ivana Marčetić
2.a Helena Tomljanović
2.c Sonja Kolarić
2.d Draženka Janin Posavec
3.a Snježana Kranželić
3.b Sanja Bartolčić
3.c Lidija Malek
3.d Tihana Bajsić Feješ

 

Predmetna nastava

Nastavni predmet učitelj razredništvo
hrvatski jezik Vlatka Bily 6.c
 
  Tanja Grbavac 7.d
  Mirela Zorić 8.a
  Snježana Kos 5.d
likovna kultura Vlatka Ileković 7.b
glazbena kultura Majda Skračić 6.b
albanski jezik-model C Mendu Imeri  
engleski jezik Nataša Arbutina  
  Željka Koščević 7.a
  Draženka Tadijančević  5.b
  Anita Vegh 8.b
njemački jezik Manuela Matić 6.a
  Andrea Tukša  
matematika Milka Fofonjka  
  Marijanka Ileković  
  Andrea Đekić   
     
priroda / biologija Josipa Ivanović 6.d
  Sanela Šepak  
kemija Helena Juren  
fizika Katarina Ćesi  5.a
povijest / geografija Renata Pavlić 8.c
povijest / hrvatski jezik Gorana Popović   
     
geografija Vesna Janko  
tehnička / medijska kultura Goran-Kruno Kukolj  
TZK Biljana Novković  
  Robert Milčić  
  Vladimir Štefun  
vjeronauk Goranka Biškupić  
  Antonija Jolić (zamjena: Katarina Matković) 7.c
  Mirena Rozić 5.c
informatika Ankica Toth  
  Nikola Mihočka 8.d
  Maja Rukavina   

 

preskoči na navigaciju