« Svibanj 2024 »

natječaj radna mjesta
Autor: Anita Filipović, 19. 10. 2011.

Na temelju članka 107. st.2. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11), ravnateljica II. osnovne škole Bjelovar raspisuje

za radna mjesta

1. učitelj/ica engleskog jezika - neodređeno, nepuno radno vrijeme (8 sati redovite nastave te ostali odgovarajući poslovi po Zakonu  i Kolektivnom ugovoru), ukupno 17 sati tjednog radnog vremena.
  2. učitelj/ica likovne kulture – neodređeno, puno radno vrijeme (16 sati redovite nastave te ostali odgovarajući poslovi po Zakonu i Kolektivnom ugovoru), ukupno 40 sati tjednog radnog vremena.
  3. učitelj/ica povijesti - određeno, nepuno radno vrijeme (16 sati redovite nastave te ostali poslovi  po Zakonu i Kolektivnom ugovoru), ukupno 38 sati tjednog radnog vremena.
  4. kuhar/ica - neodređeno, puno radno vrijeme (40 sati tjedno).

UVJETI: prema Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi za učitelje/ice, a za kuhara/icu  SSS za zanimanje samostalni kuhar.

Na natječaj se mogu prijaviti osobe oba spola.

Prijavi je potrebno priložiti dokaz o stručnoj spremi (diplomu, svjedodžbu o završnom ispitu-original ili ovjerenu presliku), domovnicu (presliku), potvrdu o nekažnjavanju (ne stariju od 6 mjeseci- original) i životopis.

Rok za dostavu prijava je 8 dana od dana objave.

Prijave se dostavljaju poštom na adresu škole:  II. osnovna škola Bjelovar

I. V. Trnskog 19, p.p. 13

43 000 Bjelovar

S naznakom „za natječaj“

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni u zakonskom roku. Kandidatima ćemo vratiti originale dokumenata koje su poslali na natječaj. Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.