« Svibanj 2024 »

Pilot projekt
Autor: Vladimir Bank, 10. 6. 2010.

GPS FOTO EKO patrola

Eko škola - eko projekt. Pokrenuli smo pilot projekt  sa ciljem pronalaženja divljih odlagališta otpada diljem Lijepe naše. Da bi ste nam se pridružili pročitajte...

Briga za okoliš zadatak je svih nas pa je hvale vrijedna i vaša pomoć. Uočite, snimite i locirajte divlje odlagalište otpada. Pošaljite fotografiju sa pratećim podacima i to je sve. Naš tim kreira zemljopisnu mapu Hrvatske s fotografijama i osnovnim podacima o divljim odlagalištima. Cilj nam je upoznati javnost, a posebno eko udruge, komunalna poduzeća, Hrvatske šume i Hrvatske vode sa lokacijama, obimom i vrstom otpada. Uspijemo li pomoći da se bar dio otpada ekološki zbrine bit će to dijelom i vaša zasluga. Zato krenite u prirodu, snimajte, logirajte se i šaljite fotografije.

Molim?  Ne znaš svoju korisničke podatke za pristup web stranicama škole. Ništa zato, događa se smiley. Učenik II.OŠ Bjelovar treba samo ispuniti i poslati obrazac kojim zahtijeva elektronički identitet, a korisničke podatke može podići u tajništvu škole.

Cijenimo eko svijest učenika drugih škola čije uključivanje u ovaj projekt posebno pozdravljamo i zahvaljujemo na suradnji.

Uživaj u prirodi, čuvaj okoliš, logiraj se i aktivno sudjeluj u projektu GPS FOTO EKO patrola.