Prvi dan nastave za učenike od 2. do 8. razreda
Autor: Ines Kapša, 28. 8. 2023.

Prvi nastavni dan u šk. god. 2023./2024. je ponedjeljak, 4. rujna. Učenici će imati dva školska sata i potrebno je da ponesu praznu školsku torbu zbog preuzimanja udžbenika. Prvi nastavni dan neće biti organiziran prijevoz učenika.

Područna škola Centar
Učenici drugog, trećeg, četvrtog i 5.a, 5.b i 5.c razreda u školu dolaze u 8 sati.
Po učenike petih razreda će razrednici doći u školsko dvorište i zajedno s njima otići u razred.

Područna škola Ždralovi
Učenici drugog i trećeg razreda u školu dolaze u 8 sati, a učenici četvrtog razreda dolaze u 10 sati.

Matična škola
Učenici 5.d i 5.e razreda te šestog, sedmog i osmog razreda u školu dolaze u 8 sati. Na ulaznim vratima škole pisat će koji razred je u kojoj učionici prvi dan.
Po učenike petih i šestih razreda će razrednici doći u školsko dvorište i zajedno s njima otići u razred.

Od utorka, 5. rujna, nastava se za sve učenike odvija u jednoj smjeni po rasporedu sati koji će učenici dobiti prvi dan nastave. Papuče nose učenici u PŠ Centar i PŠ Ždralovi, u matičnoj školi učenici ne nose papuče. Školska kuhinja s radom počinje 6. rujna.