Posjet Gradskoj upravi
Autor: Ines Mihajlović, 3. 5. 2016.

U ponedjeljak, 2.5.2016. godine, Gradsku upravu  posjetili su učenici medijatori, koje vodi školska pedagoginja, i učenici koji pohađaju obogaćeni program za darovite učenike, koje vodi školska psihologinja. Tamo nas je srdačno dočekao gradonačelnik grada Bjelovara Antun Korušec sa svojim zamjenicama Lidijom Novosel i Jasnom Višenjević i pročelnikom za društvene djelatnosti Milanom Matekovićem.

U nastavku pročitajte više!

Gradonačelnik nam je najprije objasnio način rada u Gradskoj upravi, naveo najvažnije projekte Grada Bjelovara i srdačno pozdravio inicijativu škole za suradnju s Gradskom upravom. Potom su učenici postavili svoja mnogobrojna pitanja. Zanimalo ih je da li će se u Bjelovaru otvoriti McDonalds, klizalište, zatvoreni bazen, atletska staza i zatvoreno tenisko igralište, kada će biti asfaltirane sve ceste u gradu, na koje je projekte gradonačelnik najponosniji, da li surađuje s drugim gradonačelnicima, što mu u radu gradonačelnika stvara najviše problema, koji su gradovi prijatelji gradu Bjelovaru i druga za njih važna pitanja. Gradonačelnik i njegovi suradnici su vrlo strpljivo odgavarali na sva naša pitanja i hvala im na tome!

Više možete pročitati na web stranici Grada Bjelovara.