
Vlada RH je 24.07.2026. godine donijela Odluku o kriterijima i načinu financiranja, odnosno sufinanciranja troškova prehrane za učenika osnovnih škola za školsku godinu 2026./2027. Prema toj Odluci, svi učenici naše škole ostvaruju pravo financiranja školske kuhinje u iznosu od 1,33 eura za dane kada su na nastavi. Jelovnike i dalje osmišljava nutricionistica, a jelovnike za svaki mjesec možete pročitati u nastavku.
TJEDNI JELOVNICI – PRODUŽENI BORAVAK
Produženi boravak – jelovnik 26.10.-30.10.2026
Produženi boravak – jelovnik 19.10.-23.10.2026
Produženi boravak – jelovnik 12.10.-16.10.2026
Produženi boravak – jelovnik 5.10.-9.10.2026
Produženi boravak – jelovnik 28.9.-2.10.2026
Produženi boravak – jelovnik 21.9.-25.9.2026
