« Siječanj 2019 »

Ispis statistike od 20. 11. 2009.

Humanitarni projekt "Druga Drugoj"
Autor: Anita Vegh, 20. 12. 2018.

Sedma je godina kako u II. osnovnoj školi Bjelovar provodimo humanitarni projekt "Druga Drugoj". Ove školske godine pomažemo 19 potrebitih obitelji učenika naše škole, a darivali smo ih paketima hrane i higijenskih potrepština (sakupili smo oko 400 kg namirnica, a podaci o obiteljima tajni su podaci). Bez Vas, dragi i voljeni naši učenici, poštovani roditelji, cijenjeni kolege, ovaj pothvat ne bi se ostvario. Hvala svima koji su donirali namirnice, onima koji su svojim rukama nosili i sortirali namirnice, onima koji su rječju ili djelom na bilo koji način pomogli da "Druga Drugoj" i ove zime uspije te da gestom pokažemo kako vjerujemo u dobro. Posebno zahvaljujem učenicama volonterkama (na fotografiji) koje od srca pohvaljujem za nesebičnost, trud i spremnost da pomognu: Pauli Bartulović, Eleni Jaušić, Niki Žarec, Ramoni Zglavnik, Evi Benčak Radošević, Emi Vojnić, Emmi Lekšić, Elli Brnić i Katji Knežević. Dodatna i posebna zahvala za pomoć ide učenicima produženog boravka Antoneli Matak, Ivi Raguž i Bartolu Kudumiji te učenicama ekološke skupine Luciji Golec i Tei Pretković koje su zaslužne za izradu čestitki. Zahvaljujem i dragim kolegicama Vlatki Ileković i Josipi Ivanović.

Ugodni Vam blagdani i uvijek drugima činite dobro! heartheartheart

Učiteljica Anita Vegh, voditeljica humanitarne akcije "Druga Drugoj"