VIRTUALNA NASTAVA
Autor: Vlatka Ileković, 18. 3. 2020.

Poštovani učenici i roditelji!

Do daljnjeg se nastava odvija u virtualnom okruženju. Učenici razredne nastave trebaju izvršavati aktivnosti prateći nastavne sadržaje na TV (HRT 3) i u dogovoru sa svojim razrednim učiteljicama.

Učenici predmetne nastave prate svoj raspored sati u virtualnim učionicama u aplikaciji Teams  i na Sportskoj TV u dogovoru s predmetnim učiteljima. Dodatne materijale na Teams-e, učitelji će postavljati po važećem rasporedu sati, odnosno onaj dan kada ste trebali imati nastavu toga predmeta.

Nije nužno da navedeno pratite u realnom vremenu, već bilo kada u tijeku dana. Snimljene video lekcije možete pronaći na web stranicama Škole za život. Ukoliko dođe do bilo kakvih problema u radu, kontaktirajte svoje razrednike. Imajte razumijevanja da je ovo svima prvi tjedan virtualnog rada i da ne ide uvijek onako kako planiramo, ali od idućeg tjedna već bude lakše.

Sretno svima i budite nam zdravi!